slovo úvodem
Ahoj kamarádi!

Vítejte na stránkách Spojených Trampských Osad Norland - STON. Členové a kamarádi semknutí kolem tohoto sdružení se dodnes setkávají a pořádají společné akce. Někteří kamarádi, kteří stáli u vzniku tohoto volného sdružení trampů z Brna, Kuřimi a Tišnova ,už bohužel popíjejí v nebeským baru a možná spolu domlouvají nějakej další nebeskej vandr.
Kdyby se dožili dnešní doby, možná by se nestačili divit: - Trampové a počítač? Internet? Elektronická pošta?
Ale je to tak. Proč se bránit pokroku? Proč jej nevyužít a nespojit kamarády, které osud zavál do různých končin naší vlasti s kamarády, kteří jsou roztroušeni po celém světě? Ale protože do nebe ještě žádný e maily nechodí , tak věříme , že kamarádi ze STONU - Mítů,List,Vincek,Pavka-Rytíř, ale i kamarádi ostatní uslyší naše sborové AHOJ! A stoňácký pozdrav HOLA!
A vás ostatní, ať už jste u nás, v Evropě, Kanadě, Americe, Austrálii a kdoví kde ještě, bychom chtěli pozvat ke společnému tvorbě těchto zatím skromných stránek. Kdo bude chtít poslat fotku, příběh, píseň či povídku
- ozvěte se nám ,nebo ji rovnou pošlete na naši adresu - najdete ji v Kontaktech.
A pokud chcete přispívat pravidelně, napište nám, pošleme Vám údaje pro přístup na tyto stránky pro přímé publikování. Sami tak můžete vytvářet formu a obsah těchto stránek.

Tak ještě jednou HOLA!

Za kamarády STON -
Sosník,Hary,Sir.